Hürriyet Mahallesi. 151/101 - AKHİSAR / MANİSA

Endoskopi / Kolonoskopi Girişimleri Aracılığıyla Tanı ve Tedavi

Endoskopi / Kolonoskopi Girişimleri Aracılığıyla Tanı ve Tedavi
Özel Doğuş Hastanesinde en son teknoloji ürünü radyolojik tanı cihazları desteğinde, poliklinikler, endoskopi laboratuarları, modern ameliyathaneler ve ameliyat sonrası yoğun bakım ünitelerinde hekimlerimiz tarafından seçkin ve güncel tedavi metotları uygulanarak hizmet vermektedir.

Cerrahi polikliniğe ilk başvurunuzda doktorunuz şikayetlerinizi, medikal geçmişinizi dinler, sizi muayene eder. Olası endoskopik girişim veya ameliyat sürecinde ve iyileşme döneminde sizi nelerin beklediğini, işlemlerin risklerini, kazanımlarını size anlatır.

Operasyon günü siz ve size refakat edecek yakınlarınız için özel olarak tefriş edilmiş odanıza yatışınız yapılır. Operasyon öncesi tüm laboratuar ve radyolojik tetkikleriniz kontrol edilip, anestezi uzmanı tarafından sistemik muayeneniz yapılır. Operasyon için tıbbi bir engel yoksa ameliyathaneye alınırsınız. Operasyon sonrası gerek duyulursa yoğun bakım ünitesinde, duyulmazsa cerrahi servisindeki yatağınızda tedaviniz sürdürülür. Tedavinizin bitiminde doktorunuzun istediği zaman dilimlerinde kontrole gelmek üzere taburcu olursunuz.