Hürriyet Mahallesi. 151/101 - AKHİSAR / MANİSA

Kurumsal

Yönetim Kurulu

Akhisar’ın ilk özel hastanesi olma sıfatını taşıyan hastanemiz, 7.000 m2 ye yakın alanda 27 Uzman Doktor ile ilçemize ve bölgemize yataklı tedavi hizmeti sunmaktadır. Hastanemiz, 2019 Yılı Haziran ayında “Sağlıkta Güven” sloganı ile organizasyon ve Yönetim Kurulu değişikliği yaparak; bölgemize yakışan ileri sağlık hizmetleri için atılımlarını arttırmıştır.

Akhisar’ın ilk özel hastanesi olma sıfatını taşıyan hastanemiz, 7.000 m2 ye yakın alanda 27 Uzman Doktor ile ilçemize ve bölgemize yataklı tedavi hizmeti sunmaktadır. Hastanemiz, 2019 Yılı Haziran ayında “Sağlıkta Güven” sloganı ile organizasyon ve Yönetim Kurulu değişikliği yaparak; bölgemize yakışan ileri sağlık hizmetleri için atılımlarını arttırmıştır.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz Uzm. Dr. Bülent İPEK ve Op. Dr. Özgür KURTUL Yönetimindeki Özel Doğuş Hastanesi, Onursal Başkanlarımız Op. Dr. Bülent KURTUL ve Mustafa İPEK ile birlikte, bölgemize yakışan hastane olma yolunda önemli yatırımlara imza atmaktadır.

Kişilerin değil hastaların hastanesi olmak konusunda inançlı olan Yönetim Kurulumuz ve personellerimiz insanlığa olan hizmetin en önemlilerinden biri olan sağlık hizmet sunumunda; hizmet eden olarak yer almanın bilincindedir ve bundan dolayı gurur duymaktadır.